Betonarme Fabrika Üretim Tesisi

Endüstriyel Yapı Sistemlerinde Hız, Kalite ve Güven Odaklı Çalışıyoruz..

Endüstriyel yapı sistemlerinde günümüzde aktif olarak kullanılmakta olan Prefabrike yapı elamanları Betonarme Prefabrike Yapı konusunda faaliyet göstermekteyiz.

Amacına uygun ve çözüm odaklı üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz ürün guruplarımızda bulunan Betonarme prefabrike kolon, makas, dere ve aşık sistemlerinin tamamı ön germeli ve ard germeli olarak imal edebilmekteyiz.

Kolon sistemleri dikey yük sistemleri kapsamında zemin etüdü değerlerine istinaden planlanan statik hesaplara uygun olarak istenilen uzunluk ve kesitlerde imal edilebilmektedir. Prefabrike Betonarme Makas sistemlerinde Max. 25 mt açıklığı geçebilen tasarım ve uygulamalarımız la siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Son zamanlarda inşaat sektöründe prefabrik yapılara olan ilgi artmıştır. Prefabrik fabrikaların tercih edilmesinin sebebi güvenilir, dayanıklı, hızlı ve ekonomik olmasıdır.

Fabrika inşaat Müteahhitliği ‘nde uygulamalarımız;

Bir fabrikanın inşaatında kullanabileceğimiz çokça alternatif vardır. Bunlardan yaygın olarak kullanılan yöntemler şu şekildedir:

  1. Konvansiyonel İmalat
  2. Çelik Konstrüksiyon
  3. Betonarme Prefabrik İmalat Konvansiyonel imalat zaman faydası yönünden bakıldığında hava koşulları, insan unsuru gibi etmenlerden diğer belirtilen yöntemlere göre daha çok etkilenmektedir. Yatırımcının elde etmek istediği ürünü, üretimci bu etmenler nedeniyle diğer yöntemlere göre daha geç teslim etmektedir.

Çelik Konstrüksiyon – Betonarme Prefabrike Farkları,

Çelik konstrüksiyon, zaman açısından prefabrik imalat ile paraleldir. Ancak çelik, betonarme ile karşılaştırıldığında fabrika inşaat maliyeti, daha az yangına dirençli olması ve süre gelen zaman içerisinde bakım maliyetleri açısından dezavantaja sahiptir.

Betonarme Avantajları,

Betonarme prefabrik imalat, diğerlerine kıyasla hem zaman, hem de kalite açısından daha fazla avantaja sahiptir. Binaların yapım süreleri kısalır. Tüm alan ve büyüklüklere göre üretilebilir

Yapı elemanları fabrika ortamında üretildiğinden malzeme kayıpları minimal düzeydedir. Fabrikada, daha iyi çalışma şartlarında üretim yapıldığından istenilen kalitede ürün elde edilebilmektedir. İyi bir kalite kontrol aşamasından geçtiğinden hata oranı çok daha düşüktür.

Şantiyede meydana gelebilecek iş kazaları önemli ölçüde azalır. Uzun ömürlü yapılar inşa edilir. Dört mevsim inşaat yapılabilir. En büyük avantajlardan birisi de ön-germeli elemanların üretimine olanak sağladığından büyük açıklıkların geçilebilmesidir. Bakım maliyetleri çok düşüktür.

Betonarme prefabrik yapılar diğer yapılara göre daha pratik olup çevreyi kirletmeden ve etrafa rahatsızlık vermeden kısa sürede teslim edilebilir. İlerleyen süreçlerdeki olası hacimsel büyüme hedefleriniz göz önüne alındığında prefabrik olarak inşa edilen mevcut yapı klasik sisteme göre daha ekonomik, pratik ve hızlı bir şekilde büyütülebilir.

Prefabrik fabrika binalarının kurulumları, zor ve risklidir. Bunun için tüm montaj işlemlerini uzman ekiplerimiz ve ağır yük kaldırabilen vinçlerimiz ile yapıyoruz.

Marmara bölgesinde prefabrik sektöründe adından söz ettiren GÜRTES İNŞAAT MÜHENDİSLİK SANAYİ öncü ve güvenilir bir firma olarak İstanbul’da faaliyet göstermektedir.

Önceliğimiz müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

Betonarme Fabrika Üretim Tesisi inşaat süreçlerinin her aşamasında uluslar arası standartlarda hizmet sunan Gürtes İnşaat, projeden uygulamaya ve inşaat yatırımlarınız için anahtar teslimi yapım hizmeti vermektedir.

Betonarme Fabrika Üretim Tesisi ile ilgili müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. +90 216 491 44 82 Pbx.

Meta Key : Betonarme Fabrika Üretim Tesisi

  • Kategori:

    Prefabrik Fabrika Sanayi Tesisi
  • Müşteri:

    BAŞARI GURUP MANİSA

Share

Add Your Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir