Fabrika İnşaatları

Prefabrik Beton Fabrika, inşaat projelerinde yapı projelerinin hazırlanmasında, en önemli dikkat ettiğimiz konuların başında; Yapılacak olan yapının bulunduğu bölgeye göre mimari tipinin belirlenmesidir. Müşterinin isteğine göre şekil bulacak olan Betonarme Prefabrik Fabrika veya yapının kullanım özelliğine göre de  Mimari Proje Hazırlanması sağlanacaktır.

Fabrika Mimarisi konusunda belli tecrübe ve bilgi gerekmektedir. İşletmelerde üretim prosesleri gereği Fabrika Mimarisi oluşması gerekmektedir. Bunun dışında en önemli konulardan bir tanesi de işletme içinde Yangın ve risk değerlendirmeleri konusunda uygun Fabrika Mimarisi ile uygun malzeme tercihlerin listelenmesi gerekmektedir.

Betonarme Prefabrike Kolon ve Temel Uygulamaları

Prefabrik Beton Fabrika yapımında zemin kriterleri büyük önem arz etmektedir. Bu sayede Fabrika Temel Statikleri  ve Betonarme Prefabrik Kolon kesitleri belirlenmektedir. Betonarme Prefabrike Fabrika Maliyetleri olması gereken değerlerde yatırım miktarını yükseltmeden inşaatın tamamlanması sağlanmaktadır. Türkiye Betonarme Prefabrike Yapı Elemanları üretimi ve belli standartlara bağlı kalmak kaydı ile deprem yönetmeliğine uygun sağlam ve uzun ömürlü binalar yapıyoruz.

Anahtar Teslimi Fabrika İnşaatları

Firmamız yirmibeş yıldan uzun bir süredir inşaat sektöründedir. fabrika müteahhitti olrak faaliyet göstermektedir. Fabrika mimarisi, fabrika elektriğifabrika mekaniği ve bu bağlı alt yapı ve üst yapı işlerinin tamamını tasarlamakta ve taahhüdünü yapmaktadır.

PREFABRİK TESİSLER

Neler Üretiyoruz?

Üstün üretim tesisimizde projeleriniz için muazzam ürünler üretiyoruz.

Devamını oku

Uygulamalarımıza Göz Atın

Nerelerde prefabrike uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Bilgi alın…

Devamını oku

İksa Önü Desenli Duvar

İksa önlerinde gördüğünüz desenli duvarları biz yapıyoruz

Devamını oku

TEKLİF İSTEYİN