Fabrika İnşaatları

Prefabrik Beton Fabrika, inşaat projelerinde yapı projelerinin hazırlanmasında, en önemli dikkat ettiğimiz konuların başında; Yapılacak olan yapının bulunduğu bölgeye göre mimari tipinin belirlenmesidir. Müşterinin isteğine göre şekil bulacak olan Betonarme Prefabrik Fabrika veya yapının kullanım özelliğine göre de  Mimari Proje Hazırlanması sağlanacaktır.

Fabrika Mimarisi konusunda belli tecrübe ve bilgi gerekmektedir. İşletmelerde üretim prosesleri gereği Fabrika Mimarisi oluşması gerekmektedir. Bunun dışında en önemli konulardan bir tanesi de işletme içinde Yangın ve risk değerlendirmeleri konusunda uygun Fabrika Mimarisi ile uygun malzeme tercihlerin listelenmesi gerekmektedir.

Betonarme Prefabrike Kolon ve Temel Uygulamaları

Prefabrik Beton Fabrika yapımında zemin kriterleri büyük önem arz etmektedir. Bu sayede Fabrika Temel Statikleri  ve Betonarme Prefabrik Kolon kesitleri belirlenmektedir. Betonarme Prefabrike Fabrika Maliyetleri olması gereken değerlerde yatırım miktarını yükseltmeden inşaatın tamamlanması sağlanmaktadır. Türkiye Betonarme Prefabrike Yapı Elemanları üretimi ve belli standartlara bağlı kalmak kaydı ile deprem yönetmeliğine uygun sağlam ve uzun ömürlü binalar yapıyoruz.

Anahtar Teslimi Fabrika İnşaatları

Firmamız yirmibeş yıldan uzun bir süredir inşaat sektöründedir. fabrika müteahhitti olrak faaliyet göstermektedir. Fabrika mimarisi, fabrika elektriğifabrika mekaniği ve bu bağlı alt yapı ve üst yapı işlerinin tamamını tasarlamakta ve taahhüdünü yapmaktadır.

PREFABRİK TESİSLER

Neler Üretiyoruz?

Üstün üretim tesisimizde projeleriniz için muazzam ürünler üretiyoruz.

Devamını oku

Uygulamalarımıza Göz Atın

Nerelerde prefabrike uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Bilgi alın…

Devamını oku

İksa Önü Desenli Duvar

İksa önlerinde gördüğünüz desenli duvarları biz yapıyoruz

Devamını oku

TEKLİF İSTEYİN


  SON HABERLER

  dilovasi-fabrikalar.jpeg

  Dilovası, Sakarya Bölgesinde Prefabrik Fabrikaların Rolü ve Katkıları

  Dilovası, Kocaeli ilinde yer alan ve prefabrik fabrika sektörü açısından büyük bir öneme sahip bir bölgedir. Bu bölgedeki prefabrik fabrikalar, hem bölge ekonomisine katkı sağlamakta hem de istihdam olanakları yaratmaktadır. Ayrıca, Sakarya bölgesine olan katkıları ve çevresel etkileriyle de ön plana çıkmaktadır. Bu yazıda, Dilovası'ndaki prefabrik fabrikaların önemi, projeleri, çevresel…
  Devamını Oku
  prefabrik-fabrika.jpg

  İnovasyon ve Teknoloji ile İlerleyen Prefabrik Fabrikalar

  Prefabrik fabrikaların inovasyon ile dönüşümü, günümüzün hızla değişen ve gelişen iş dünyasında büyük bir öneme sahiptir. İnovasyonun prefabrik fabrikalara katkıları, teknolojinin prefabrik fabrikalardaki yeri, prefabrik fabrikaların ileri teknoloji kullanımı ve inovatif teknolojilerle donatılan prefabrik fabrikalar gibi konular, sektördeki gelişmeleri ve gelecek beklentilerini yansıtmaktadır. İnovasyonun prefabrik üretim süreçlerine etkisi ve prefabrik…
  Devamını Oku