Prefabrik Menfez İmalatı

Prefabrik beton fabrika konusunda anahtar teslimi projeler uygulayan firmamız, 1996 yılından günümüze inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Mimari proje ile tasarıma başladığımız endüstriyel yapılarda, Prefabrik Fabrika yapı elemanları ,Prefabrik Menfez İmalatları üretimlerimizi mimari olarak günümüz de gelişmiş prefabrik yapı üretim tekniklerine uygun  ve yapı standartlarına çerçevesinde imalatlarını yapabilmekteyiz. Betonarme Prefabrik, Prefabrik Menfez İmalatları , yapılarda yüksek performans ve tasarım özgürlüğü sunuyoruz. Betonarme Prefabrik yapılarda sınırları genişletiyoruz.

Prefabrik Beton Fabrika, Prefabrik Menfez İmalatları ve endüstriyel beton yapı elemanları konusunda bilgi, deneyim ve tecrübe ile teknoloji ve inşaat mühendisliği statik tekniğini kullanarak, prefabrik beton fabrika inşaatları için yapı elemanları üretiyoruz.

Ard germe ve ön germe prefabrike beton yapı elamanları, betonarme prefabrik beton fabrika üretim teknolojisi sayesinde, güvenlikli yapılar ve deprem yönetmeliğine tam uyum sağlayan sağlam, ekonomik ve kullanışlı yapı elemanları konusunda teknolojiye sürekli yatırım yapıyoruz.

Prefabrik beton fabrika maliyetleri, alternatif olacak diğer uygulamalara göre çok ekonomiktir. Özellikle Prefabrik beton fabrika, Prefabrik Menfez İmalatları  maliyetleri ilk yatırım anlamında düşük maliyet oluşturmasından sebep, yatırımcı dostu bir çözümdür. Prefabrik fabrika m2 fiyatları, proje ye göre önemli derecede değişkenlik göstermektedir.

Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz yapı elemanları;

Prefabrik Beton Kolon
Prefabrik Beton Makas
Prefabrik Menfez İmalatları
Prefabrik Beton Kiriş
Prefabrik Beton Temel Soketleri
Prefabrik Beton Dere
Prefabrik Beton Aşık
Prefabrik Beton Topuk Betonu
Prefabrik Beton Duvar

PREFABRİK TESİSLER

Neler Üretiyoruz?

Üstün üretim tesisimizde projeleriniz için muazzam ürünler üretiyoruz.

Devamını oku

Uygulamalarımıza Göz Atın

Nerelerde prefabrike uygulamalar gerçekleştiriyoruz. Bilgi alın…

Devamını oku

İksa Önü Desenli Duvar

İksa önlerinde gördüğünüz desenli duvarları biz yapıyoruz

Devamını oku

TEKLİF İSTEYİN