Yalova Prefabrik Betonarme Yapı Elemanları

Betonarme Prefabrike Temel Soketi

Betonarme Prefabrike Hazır Temel Soketleri,

Prefabrike temel soketleri ön üretimli alınması sahada ciddi anlamda işcilik ve montaj alamında ekonomik avantajlar sunmaktadır. Ayrıca fabrikamızda imalat esnasında beton kürleme işlemi yapıldığından ölçü ve beton kalitesi daha hassas yapılabilmektedir.

Bu sayede sahada hava şartları bağımsız hızlı bir şekilde montaja geçilebilmektedir. Size zaman ve maliyetten ciddi avantaj sağlar.

Betonarme-prefabrike-kolon-demir-donati-Gurtes

Betonarme Prefabrike Kolon Sistemi,

Prefabrike üretilen kolon sistemleri inşaatı yapılacak olan alanın zemin raporları ve yükleme değerlerine göre kesitler planlanmaktadır. Bu doğrultuda statik yapı oluşumunda kolon iç demir donatı planlanmaktadır. Bu sayede Demir donatı sistemi tamamlandığında Yapı denetim onayı ile beton dökümü gereçekletirilir. Beton dökümü sonrası kür uygulanarak sevki yat a hazır hale getirilir.

Betonarme-prefabrike-kolon-doseme-500x500

Betonarme Prefabrike Boşluklu Döşeme,

Prefabrike sistemlerde ara kat ve katların oluşumunda hız, ekonomi ve yüksek dayanım ve taşıma imkanı sunan ön üretimli boşluklu döşeme sistemi üretimimiz talep ve projeye göre farklı ölçülerde imalatlarını gerçekleştirmekteyiz. 2.40 Mt genişlik ve sınırsız uzunlukta ön germeli ürettiğimiz boşluklu döşeme sistemleri m2 taşıma kapasitesi 3000 Kg civarında standart kalitede üretim yapmaktayız. Projelere göre özel çözümler üretmekteyiz.

Betonarme-prefabrike-kolon-doseme-06-500x500

Betonarme Prefabrike Kolon ve Makas Sistemi,

Prefabrike üretilen kolon ve Makas sistemleri inşaatı yapılacak olan alanın zemin raporları ve yükleme değerlerine göre kesitler planlanmaktadır. Bu doğrultuda statik yapı oluşumunda kolon iç demir donatı planlanmaktadır. Bu sayede Demir donatı sistemi tamamlandığında Yapı denetim onayı ile beton dökümü gerçekleştirilir. Beton dökümü sonrası kür uygulanarak sevki yat a hazır hale getirilir.

Betonarme Prefabrike Yapı Elemanları,

Betonarme kolon imalatında Güvenlik, kalite, hız, estetik, fonksiyonellik, geri dönüşüm kullanım süresi ve maliyeti gibi özellikler yapı tipini ve yapı malzemesini seçmemizi sağlayan etkenlerdir. Sanayileşen ülkemizde güvenli, kaliteli fabrika yapı tipinin seçmesi çok önemlidir. Bu fabrika binalarının maliyetinin çok daha fazlası fabrika içerisinde makine ve malzeme olarak bulunmaktadır. Deprem sonrasında bu fabrika yapılarının, depoların yıkılması ülke ekonomisini olumsuz etkilemektedir.
Betonarme Prefabrike Fabrika inşaatlarında kullanılan prefabrike kolon sistemleri, Genellikle depo, fabrika, atölye gibi sanayi yapıları veya alışveriş, gösteri mekanlarında büyük açıklık geçmek için çelik veya betonarme prefabrik  yapılar kullanmaktadır.
Prefabrike yapı elemanları tasarımı ve uygulamasında firmamız kalıp değerlerinin dışına çıkarak Prefabrike ve prekast sistemlerini buluşturarak mimari ve görsel anlamında sınırları genişletmektedir.
Betonarme Prefabrike Kolon sistemleri üretimimizde kesit, yükseklik anlamında belirlenen statik projeye uygun istenilen tüm dikey taşıma sistemleri üretimi yapmaktayız. Özellikle Prefabrike beton kolonPrefabrike beton makasPrefabrike beton kiriş ve temel projeleri bizim tarafımızdan hazırlanmakta ve proje müellifi olarak hizmette vermekteyiz.
Yalova Prefabrik Betonarme Yapı Elemanları bölgesi için bizden fiyat isteyiniz

Betonarme Prefabrike Yapı Deprem dayanımı

Prefabrike betonarme elemanlar, fabrikasyon üretiminde kalite kontrolünün sağlanabilmesi nedeni ile oldukça yüksek dayanımlı betonla üretilmekte; dolayısıyla, tek başlarına depremde hasar görmeyecek kadar yüksek malzeme kalitesine ve dayanım gücüne sahiptirler.
prefabrike betonarme kolon, kiriş ve aşıkların beton ve donatı dayanımlarının “yüksek” olması bu yapıların depreme dayanıklı olmasını sağlayamamaktadır. Prefabrike yapılardaki en önemli sorunun; yatay yüklerin karşılanması ve rijit diyaframın sağlanamaması olduğu son depremlerden açıkça anlaşılmaktadır. Dolayısıyla, birleşim bölgeleri zayıf prefabrike betonarme çerçevelerde, gerekli önlemler alınmadığı taktirde şiddetli depremler altında sorun çıkması kaçınılmazdır. Bu zayıflığı gidermek için, kolonlar katların orta noktalarında, kirişler ise, deprem momentlerinin en etkin olduğu mesnet bölgelerinin dışında eklenerek avantaj sağlanabilmesi mümkün olabilmektedir.
Gürtes-Betosan Betonarme Prefabrike Yapı elemanları konusunda günümüzde ki son teknolojik ve yapı teknikleri standartlarında üretim yapmaktadır.
Deprem dayanımı yüksek, hızlı üretim ve montaj kolaylığı, alternatif çözümlere göre daha ekonomik yapılar sunmaktayız.
Yalova Prefabrik Betonarme Yapı Elemanları bölgesi için bizden fiyat isteyiniz

Betonarme Prefabrike Yapılar

Betonarme Prefabrike Alış Veriş Merkezleri,
Betonarme Prefabrike Belediye Binaları,
Betonarme Prefabrike Depo,
Betonarme Prefabrike İnşaat,
Betonarme Prefabrike Kimya Tesisleri,
Betonarme Prefabrike Okul,
Betonarme Prefabrike Sanayi Sitesi,
Betonarme Prefabrike Stadyum,
Betonarme Prefabrike Alt Geçit Yapıları,
Betonarme Prefabrike Eğitim Yapıları,
Betonarme Prefabrike İş yeri,
Betonarme Prefabrike Konut,
Betonarme Prefabrike Otel,
Betonarme Prefabrike Tarım Deposu,
Betonarme Prefabrike Ambar,
Betonarme Prefabrike Bina,
Betonarme Prefabrike Hayvan çiftliği,
Betonarme Prefabrike Kümes,
Betonarme Prefabrike Soğuk Hava deposu,
Betonarme Prefabrike Arıtma Tesisi,
Betonarme Prefabrike Spor Salonu.

Betonarme Prefabrike Yapı Sistemleri Çalıştığımız bölgeler,

Alaplı Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Zonguldak Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Düzce Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Sakarya Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Kocaeli Betonarme prefabrike Fabrika üreticisi,
Gebze Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Dilovası Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Pendik Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Bolu Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
İstanbul Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Şile Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
imes Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
makineciler osb Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
memerciler Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
İstanbul Anadolu yakası osb Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
GOSB Betonarme prefabrike fabrika üreticisi,
Güzelller Osb Betonarme Prefabrike fabrika üreticisi,
TOSB Betonarme Prefabrike fabrika üreticisi,
TAYSAD Betonarme Prefabrike fabrika üreticisi,
Kimyacılar OSB Betonarme Prefabrike fabrika üreticisi.

Share

Add Your Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir