Dilovası Fabrika inşaatı

Betonarme Prefabrike Fabrika İnşaatı;

Dilovası Organize Sanayi Bölgesi nde 2020 yılı itibarı ile başlamış olduğumuz anahtar teslimi fabrika inşaatı projemizde hafriyat aşaması bitmek üzeredir. Fabrika sahasında 30.000 M3 kırıcılı hafriyat çalışması yapılmış olup hafriyatın tamamı saha dışına nakledilmiştir.

Tüm projelendirme ve ruhsat işleri tarafımızca gerçekleştirilmiş olan Fabrika inşaat projemiz de iki adet üretim holü, idari bina, elektrik ve mekanik işlerinin tamamı firmamız tarafından gerçekleştirilecektir.

Betonarme prefabrike yapı üretiminde sektöründe lider olan firmamız aynı zaman da anahtar teslimi projeler de üretmektedir.

Anahtar Teslimi Fabrika İnşaatları;

Anahtar teslimi fabrikalar ciddi bilgi birikimi ve tecrübe gerektiren önemli projelerdir. Uzman kadrosu ve tecrübesiyle GÜRTES birçok anahtar teslimi projeye imza atmış ve dünya çapında sektörün önemli tedarikçisi haline gelmiştir. GÜRTES’ın en güçlü yönü, bos bir araziye anahtar teslimi işletmeye uygun bir fabrika tesisi kurup çalıştırabilecek tüm mühendislik bilgi birikimine sahip olmasıdır.

Anahtar teslimi Projelendirme ve yapının tasarımında Betonarme Prefabrike , Çelik Konstrüksiyon yapı sistemi veya yerinde imalat betonarme çözümler üretmektedir.

Dilovası Fabrika inşaatı projemizde anahtar teslim bir projedir.

Meta Key: Dilovası Fabrika inşaatı

Betonarme Prefabrike Yapı ve Projelerine Genel Bir Bakış

Ülkelerin teknolojilerin etkisiyle her alanda gelişmelere sahne olduğu bir zamandayız. İnşaat sektörü de bazen bu teknolojilere öncülük etmekte bazen de yenilikleri kendi çerçevesinde özümsemektedir. Bunun etkisiyle sanayileşmenin ve üretime en hızlı şekilde başlayabilmenin önemi her gün biraz daha önem kazanmaktadır.

İnşaatın hızlı, güvenli ve doğru uygulama ile birleştirilerek neticelendirilmesi önemli konular arasında neredeyse insanların barınma ihtiyacından beri yer almıştır. Ülkelerin ekonomisinin lokomotiflerinden biri olan sanayiler içindeki inşaat yapı türlerinden prefabrik yapılar özellikle son yıllarda öne çıkmıştır. Gelişen hesap yöntemleri ile güvenliklerinin yanında hızlı üretim ve montaj yetenekleriyle popüler olmaktadır. Prefabrik yapıların her geçen gün uygulama alanları da genişlemektedir (Fabrika, Okul, Bina, Menfez, Köprü, Çevre Duvarı, Tribün, İstinat Duvarı vb. ). Prefabrik yapılar; öngerme ve ardgerme teknolojileri, yapılan ve yapılacak araştırmalar ile inşaat sektöründe yeni gelişmelere de öncülük etmeye devam edecektir.

 • Kategori:

  Prefabrik Fabrika Sanayi Tesisi Anahtar Teslimi
 • Müşteri:

  ARTITEL A.Ş / Uzay SAĞNA
 • Alan:

  4000 M2m²
 • Tarih:

  27 Kasım 2020

Share

Add Your Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir