Kaba inşaat fabrika

Kaba inşaat fabrika

GÜRTES, Fabrika inşaat müteahhitliği yapmaktadır.

Anahtar teslimi fabrika inşaatları konusunda ister Çelik Konstrüksiyon fabrika inşaatları veya Betonarme Prefabrike fabrika inşaatları kaba inşaat fabrika olarak uzman Mimar ve mühendis kadrosu ile Projelendirme den ruhsat süreçlerine ve en son iskan sürecine kadar tüm işleri sizin adınıza takip etmekte ve tamamlamaktadır.

Fabrika teslimi sonrası olabilecek tadilat bakım ve onarımlar için satış sonrası müşteri ilişkilerimizi devam ettirmekte ve sürekli müşteri memnuniyetini hedef alan ticari anlayışımız ile ticaretimize devam etmekteyiz.

Fabrika Binası M2 Fiyatları için bizler ile iletişime geçiniz. Aşağıda belirttiğimiz yazıda KOSGEB ” İŞ BİRLİĞİ DESTEK PAKETİ” kapsamında verilen detek paketini ve ilgili linkleri bulabilirsiniz.

Sanayi ve Endüstriyel tesisler için projelendirme ve uygulama anlamında tüm talepleriniz için +90 216 491 44 82 Pbx Email: info@gurtes.com.tr iletişime geçiniz.

Prefabrike Betonarme Fabrika Yapı Elemanları, Kaba inşaat fabrika yapımı hakkında Projeleriniz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Tel:+90 216 491 44 82 Pbx Email: info@gurtes.com.tr

akkort-ayakkabi-karabuk-9-pichi

Share

Add Your Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir