Prefabrik Prekast Fabrika

Prefabrik Prekast  Fabrika İnşaatı

Fabrika tesisleri için yapı sistemleri üreten firmamız aynı zamanda taahhüt işleri müteahhitlik te yapmaktadır. Beton Prefabrik Fabrika Binaları konusunda yılların tecrübesi ve mesleki olarak ihtisasımız bu yöndedir.

Prefabrik Fabrika inşaatında yapısal olarak tercih edilmesinin en başta seçim nedeni olarak hızlı ve ekonomik olmasını gösterebiliriz. Prekast Fabrika inşaatı, konusunda uzman mühendis ve kadromuzla güvenilir yapılar için bizler ile iletişime geçiniz. Fabrika inşaatı yapan firmalar kategorisinde firmamız hizmet vermektedir.

Prefabrik Prekast Fabrika Yapılar için en optimum taşıyıcı sistem teknolojisi olduğu söylenmesi yanlış olmaz. Çelik konstrüksiyon yapım süreci açısından en az prefabrik kadar hızlı olmasına rağmen maliyeti prefabriğe göre daha yüksektir. Bunun yanında konvansiyonel inşaat prefabriğe ve çelik konstrüksiyon yapıya göre çok daha az maliyetli olmasına rağmen imalat süreleri çok çok daha fazla süreler almaktadır. Şu anki teknolojide endüstriyel yapılarda kabul edilebilir açıklıklarla geçilmek şartı ile en uygun taşıyıcı sistem çözümü prefabrik taşıyıcılar ile ana konstrüksiyonun teşkili, çatı taşıyıcı sisteminin ise çelik konstrüksiyonla çözülmesidir. Maliyet, süre ve sağlamlık açısından en uygun çözüm budur.

PROJELENDİRME 

Sanayicinin ihtiyaçları doğrultusunda endüstriyel yapının projelendirilmesi yapılır.burada önemli olan ihtiyaç duyulan toplam kullanım alanı, kat gabarileri, binaya etkiyecek olan ilave statik ve dinamik yükler, üretim tesisinde kaç kişinin çalışacağı, üretim grubu gibi her türlü değişkenin tam olarak belirlenmesi ve imalata başlanmadan önce projede her türlü detayın eksiksiz olarak çözülmesidir.

Meta key: Prefabrik Prekast Fabrika

Share

Add Your Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir